4 * hvězdičkové apartmány v Českém Krumlově

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Českém Krumlově. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Českého Krumlova, kde najdeme města Přísečná, Chabičovice, Větřní, Srnín a Kájov.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartment Romantika StarStarStarStar

Foto: Apartment Romantika
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartmán Romantika se nachází v Českém Krumlově a může se pochlubit výhledem na 500 metrů vzdálený hrad a zámek Český Krumlov. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.


2. Latron 98 StarStarStarStar

Foto: Latron 98
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
96 %

Providing a garden and a terrace, Latron 98 is set in the Český Krumlov City-Centre of Český Krumlov, not far from Castle Český Krumlov and Main Square in Český Krumlov. Complimentary WiFi is offered.


3. Apartman atelier Paral StarStarStarStar

Foto: Apartman atelier Paral
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartmán ateliér Páral se nachází v centru Českého Krumlova, 100 metrů od hradu a zámku Český Krumlov, a nabízí výhled na řeku. Apartmán je bývalý ateliér českého umělce Miroslava Párala a jeho díla jsou součástí interiéru.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: