3 * hvězdičkové apartmány v Českém Krumlově

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Českém Krumlově. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Českého Krumlova, kde najdeme města Přísečná, Chabičovice, Větřní, Srnín a Kájov.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. One-Bedroom Apartment in Cesky Krumlov StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Cesky Krumlov
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

One-Bedroom Apartment in Cesky Krumlov offers accommodation in Český Krumlov, a few steps from Castle Český Krumlov and a few steps from Main Square in Český Krumlov. Guests may enjoy free WiFi.


2. Two-Bedroom Apartment in Cesky Krumlov StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Cesky Krumlov
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Two-Bedroom Apartment in Cesky Krumlov is set in Český Krumlov, a few steps from Castle Český Krumlov, a few steps from Main Square in Český Krumlov, and 4.2 km from Rotating Amphitheatre. The accommodation is 70 metres from St. Vitus Church.


3. Villa Gap apartments StarStarStar

Foto: Villa Gap apartments
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
93 %

Villa Gap apartments se nachází v Českém Krumlově v Jihočeském kraji, 900 metrů od zámku Český Krumlov, a nabízí terasu a výhled na město. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


4. Apartmán Bára StarStarStar

Foto: Apartmán Bára
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartmán Bára se nachází v Českém Krumlově, 1,9 km od tamního zámku, a nabízí ubytování se zahradou, výhled na horu Kleť a ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: