1 * hěvzdičkové apartmány v Českém Krumlově

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Českém Krumlově. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Českého Krumlova, kde najdeme města Přísečná, Chabičovice, Větřní, Srnín a Kájov.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

1. U Kováře 

Foto: U Kováře
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

U Kováře is situated in Český Krumlov, 90 metres from Castle Český Krumlov, 80 metres from Main Square in Český Krumlov, as well as 4.1 km from Rotating Amphitheatre. The property was built in 16th century, and has accommodation with free WiFi.


2. Apartmán u Vltavy 

Foto: Apartmán u Vltavy
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán u Vltavy nabízí ubytování v Českém Krumlově, pouhých 500 metrů od hlavního náměstí, 700 metrů od zámku Český Krumlov a 900 metrů od Otáčivého hlediště. Soukromé parkoviště je k dispozici za příplatek.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí v přízemí
osoby49 - 82 EUR za noc

3. Atelier Spojovaci 

Foto: Atelier Spojovaci
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
90 %

Atelier Spojovací se nachází v Českém Krumlově a nabízí apartmány s TV a kuchyní. Wi-Fi, stejně jako soukromé parkoviště jsou zde k dispozici zdarma.


4. Apartments Pod Kamenem 

Foto: Apartments Pod Kamenem
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Apartmány Pod Kamenem se nachází v Českém Krumlově, 900 metrů od zdejšího zámku, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.


5. Villa Gallistl 

Foto: Villa Gallistl
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
93 %

Villa Gallistl se nachází v Českém Krumlově, 400 metrů od zámku Český Krumlov, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, kde si hosté mohou sami připravit jídlo.


6. Villa Cihelna apartments 

Foto: Villa Cihelna apartments
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
89 %

Vila Cihelna se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm se nachází v Českém Krumlově, pouhých 900 metrů od Otáčivého hlediště a 1,2 km od zámku Český Krumlov.


7. Babylon Apartmány 

Foto: Babylon Apartmány
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
95 %

Offering a terrace, Babylon Apartmány is situated in Český Krumlov, not far from Rotating Amphitheatre and The Museum of Wax Sculptures and Museum of Execution Right. Complimentary WiFi is provided.


8. Ubytování Latrán 15 

Foto: Ubytování Latrán 15
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Boasting ski-to-door access and a bar, Ubytování Latrán 15 offers accommodation in Český Krumlov, a few steps from Castle Český Krumlov and a few steps from Main Square in Český Krumlov.


9. Downtown Apartments 

Foto: Downtown Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Tyto apartmány se nacházejí 300 metrů od zámku v Českém Krumlově, a sídlí v přestavěném domě z 19. století. Každý z apartmánů má dobře vybavenou kuchyň a původní klenuté stropy.

Pokoje

Apartmán s balkonem (4 dospělí)
osoby75 - 75 EUR za noc
Apartmán (4 dospělí)
osoby67 - 67 EUR za noc

10. Apartment 23 

Foto: Apartment 23
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Tento apartmán se nachází v Českém Krumlově, 200 metrů od státního hradu a zámku Český Krumlov a 100 metrů od hlavního náměstí. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.


11. Apartments Dlouhá 93 

Foto: Apartments Dlouhá 93
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Apartmány Dlouhá 93 se nacházejí v Českém Krumlově, 200 metrů od tamního hradu a zámku a 100 metrů od českokrumlovského hlavního náměstí, a nabízejí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, terasu a výhled do zahrady.


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: